Astella. Lüksü Hisset!


Hayal etmeye cesaret edin. Siz de kendi mükemmel yerinize sahip misiniz? Hepimizin bir hayali var, göl kenarında, plaj yanında veya dağlarda, her şeyden uzakta, ancak kendi özel lüksünüzde kuşatılmış olan o son tatil evi. Adria'dan ilham alan yeni Astella ile hayalleriniz gerçek oluyor. Amacımız? Başka hiçbir şeye benzemeyen bir şey yaratmak. Lüks bir karavan mı yoksa hareketli bir ev mi? Sıradan bir karavan gibi çekebilir veya hareketsiz bir mobil ev olarak kurabilir ve istediğiniz zaman kolayca taşıyabilirsiniz, belki de her ikisi birden. Artık hayal değil, Astella burada ve satın alınabilir durumda.

Image Title
Kusursuz Tasarım

Yeni imza lüks serimiz için, pürüzsüz ve temiz hatlar ile şekil ve tasarımda bir saflık istiyoruz. Gereksiz detaylardan kaçınılarak, her şey pürüzsüz, işlevsel ve zarif olacak. İç mekanda, büyük hacimli ve akışkan alanlar tercih edilecek. Basitliğiyle lüks bir his uyandıran yeni imza serimiz.

Tasarımda en üst düzey

Astella, temiz modern çizgilerle ve geniş hacimli alanlarla, yaşam için tasarlanmış yeni ve şık bir tarz sunar. Farklı düzen seçenekleri ve her şeyin doğru yerde olduğu bir tasarıma sahiptir.


Image Title
Lüks, çağdaş iç mimari tasarımı. Akıcı düzenlemeler, harika yaşam alanları ile tamamlanan lüks dokunuşlarla birlikte.

Image Title
Ergonomik prensiplere dayalı, stili, geniş alanı ve işlevselliğiyle göz alıcı bir daireden çıkmış bir mutfak. Corian® tezgahlar ve kaliteli cihazlar ile donatılmış.
Image Title
Özel, lüks ev tarzı bir yatak odası, yenilikçi kontrol edilebilir aydınlatmaları ve konforlu Octasprings® yatakları ile donatılmış.

Image Title
İhtiyacınız olan her şey için optimize edilmiş iç depolama alanı.
Image Title
Butik otel tarzı, geniş ve ergonomik tasarımlı banyoda büyük ayrı bir duş ve kaliteli armatürler bulunmaktadır.

BağlantılıYaşam


Mükemmel yaşam alanınızı keşfedin. Özel, esnek ve açık planlı iç mekan, panaromik kapılar ve pencereler aracılığıyla doğaya uzanır. İhtiyacınız olan her şey evde ve doğal yaşam alanınızda bağlantılı yaşam hissi ile bir arada. "Bu bir his. Doğa ile bütün olma hissi."


StiliniOluştur


Mobilyalar

Çağdaş yaşam alanlarında, her şey sakin, uyumlu ve zahmetsiz bir deneyim için bir araya gelmiş gibi görünür. Kişiliğinize eklemek için bir dizi tekstil ve yastık setinden seçim yapın.

Size Özel Astella!


Mükemmel tatil yeri için ihtiyaçlarınıza en uygun düzenlemeyi seçmek isteyeceksiniz.